1. Yayına başlayan reklamlarda ücret iadesi yoktur. Eğer rezerve reklam satın aldıysanız, rezerve tarihine 10 iş günü kalana kadar iade talebinde bulunabilirsiniz.

2. Aynı reklam alanı için aynı gün reklam satın alındığında, sipariş tarihine göre reklamlar yayınlanır. Eğer reklam alanı 2 reklam limitini aşmışsa, rezerve reklam tarihi atanır.

3. Rezerve reklamlarda, rezerve ettiğiniz reklam alanında yeniden reklam verme önceliği, bu alanda daha önce reklam verenlere aittir ve rezerve tarihinden önce reklam süresini uzatabilirler. Böyle bir durumda rezerve tarihiniz değişeceğinden, dilerseniz yeni rezerve tarihinizi beklebilir ya da iade talep edebilirsiniz.

4. Reklamlar Türkiye'deki kanunlara uygun olmaıldır. Kanunlara uygun olmayan, satışı yasak olan ürün ve hizmet reklamları yayınlanmaz.

5. Geliştiricisi olmadığınız ya da satış hakkına sahip olmadığınız yazılım ürünlerinin (modül, tema, eklenti vb) reklamları yayınlanmaz.

6. Reklamlar, reklam yayınlama kodu bulunan ve E-Piksel tarafından yayınlanan OpenCart 2.3.0.2 Türkçe Tam Sürüm ile sonraki versiyonları indirip kuran her kullanıcıya, kullanıcı tarafından reklam yayınlama kodu kaldırana kadar rastgele bir şekilde gösterilecektir.

7. Eğer kullanıcı, reklam engelleyici eklentiler kullanıyorsa reklamlar gösterilemeyebilir. Böyle bir durumda kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde bir uyarı mesajı gösterilebilir.

8. Reklam resim dosyası 1140 x 200px boyutlarında ve jpg/png/gif formatında reklam veren tarafından hazırlanacaktır.

9. Adsenix, sipariş edilen reklamı yayınlamama hakkını kullanabilir. Onaylanmayan reklam ücretleri iade edilir.

10. Reklamınızın bitiş tarihi yaklaştığında bilgilendirme gönderileceğinden, reklam siparişinizde, ilgili kişi ya da birimin e-posta adresi kullanılmalıdır.

11. Adsenix Platformu, reklam özelliklerini ve fiyatlarını değiştirme hakkını istediği zaman kullanabilir.

12. Reklam yayınlandıktan sonra, reklam sayfasına ait içerik reklam kurallarına uymayacak şekilde değiştirilirse reklam yayını durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.

13. Reklam satış kurallarını güncelleme, silme veya yenilerini ekleme hakkı her zaman Adsenix Platformunda saklıdır.